Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Nález mumie tříprstého humanoida v Nazce / Peru .

28. 06. 2017 18:00:00
Nalezená humanoidní mumie u Nazci v Peru má na rukou i nohou tři prsty a protaženou lebku. Její stáří bylo určeno mezi 245 - 410 nl. a čeká se na výsledky genetických zkoušek o původu tohoto tvora.

Pod nánosem bílého prášku je skutečná kůže a tělo s kostrou a orgány. Tělo nebylo mumifikováno klasickými postupy s odejmutím orgánů. Bílý prášek zjevně vysušil tělo a tak jej mumifikoval i s vnitřními orgány. Hlava je protažená a má veliké oči, nepatrný nos a v oblasti lidských uší jsou jen díry. Tělo měří 168 cm a na každé ruce a noze jsou jen tři prsty.

M.K. Jesse ( Musculoskeletal Radiologist at the University of Colorado Hospital ) řekl, že se zdá nepravděpodobné, že by někdo udělal změny v lebce, rukou a nohou, aby zajistil jejich jedinečný vzhled !

Senior ředitel Gaia Jay Weidner říká, že petroglyfy, které se nacházejí v blízkosti mumifikovaného těla, také ukazují tříprsté humanoidní postavy.

Vědci kteří se případem zabývají :

Dr. Konstantin Korotkov ( profesor na Petrohradské universitě )

http://www.korotkov.eu/

Dr. José de Jesús Zalce Benítez ( forenzní expert The National School of Medicine of Mexico )

https://www.youtube.com/watch?v=V5OC0gqqbi4

Natalia Zaloznaja Ph.D. ( vedoucí oddělení analýzy obrazu Medical institut MIBS )

Hlavní odkaz : Gaia.com ( hlavní zdroj informací )

https://www.gaia.com/lp/unearthing-nazca-members/?utm_source=facebook%2Borganic&utm_medium=gaia&utm_term=video&utm_campaign=st-unearthingnazca&ch=st%EF%BB%BF

Mediální pozornost :

https://www.gaia.com/

Jaime Maussan ( investigativní novinář z Mexika ) https://es.wikipedia.org/wiki/Jaime_Maussan

Melissa Tittl ( ředitelka spol. Gaia ) http://www.imdb.com/name/nm2166599/

Jirka Ryšavý zakladatel spol. Gaia

https://www.csfd.cz/tvurce/160911-jirka-rysavy/

Uhlíkové datování vzorků z těla humanoida určuje stáří mumie mezi 245 - 410 n.l. Sekvenování DNA v současné době probíhá. Melissa Tittl říká ve videu, že další analýza CAT výsledků testů je také ve vývoji .

Byly nalezeny i jiné kostry, především tříprsté ruce, které by mohly souviset s tímto nálezem a také celé mumie těl humanoidních tvorů s tělesnými proporcemi a znaky podstatně odlišnými od člověka.

Odkaz na můj tématicky podobný článek :

http://antoninkratochvil.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=412065

Zde na blog.idnes je mnoho vzdělaných vědců, kteří zcela jistě budou vědět co je to za tvory ? :-) Předpokládám, že podle jejich profesionálního nadhledu jsou vše jen lidské deformované plody a geneticky podmíněné tělesné vady. Mne takový pohled na vše vymykající normám ve vědě neuspokojuje a snahy o diskreditaci těchto nálezů ohledně napojení na zábavní průmysl a Hoax vyústění jsou naprosto zcestné a pitomé. Jen doufám, že výsledky DNA výzkumu nebudou manipulovány a celá kauza neutichne, tak jako v případě humanoida z Atacamy. Komerční zájem o tyto nálezy je v rukách lidí co chtějí další informovat a společnost Gaia sice bude těžit z těchto informací, ale není divu při povaze těchto nálezů ! Spirituální a UFO zájem hlavních aktérů, kteří případ zkoumají nevrhá podle mne na tyto nálezy pochybnosti. Věda není v rukou jen skeptiků a materialisticky smýšlejících lidí! Samotné mumie vypovídají o zjevné jinakosti od nás a proto by věda měla rozhodně takové nálezy hodnotit a přehodnocovat své zažité závěry. Případná genetická příbuznost s námi stále nevypovídá o tom co je to za tvory, jak žili, kolik jich bylo a jaké bylo jejich poslání, rozum a vědomí ?

Nesmýšlím další možné úvahy, nevím ! Pouze informuji a těším se na výsledky DNA zkoušek ! :-)

Zdali se jich vůbec dočkáme ? :-)

Autor: Antonín Kratochvíl | středa 28.6.2017 18:00 | karma článku: 29.38 | přečteno: 2970x

Další články blogera

Antonín Kratochvíl

Tvrzení fyziků ze Sisyfa, že ruka roztočí Egelyho kolečko tělesným teplem je nesmysl !

Nemohu pochopit, že ve společenství akademiků zvaném Sisyfos, není žádný skutečný vědec, který by prohlédl nesmysly, kterých se dopouštějí stávající členové, kteří si mohou publikovat co se jim zlíbí, bez oponentní kritiky kolegů.

24.4.2016 v 22:13 | Karma článku: 16.23 | Přečteno: 1106 | Diskuse

Antonín Kratochvíl

Reakce k článku Chemikálie na čistění bazénů léčí rakovinu ...

Reakce několika lidí na článek zveřejněný v lidovkách ( lidovky.cz ) Nemám rád jednostranné debaty a proto reaguji na zmíněný článek....

11.2.2015 v 18:30 | Karma článku: 21.35 | Přečteno: 2941 | Diskuse

Další články z rubriky Věda

Marián Kapolka

Polemiky o evolúcii. – 3. Problémy a pochybnosti o rádiouhlíkovej metóde

V predchádzajúcom článku sme stručne zopakovali a zhodnotili metódu rádioaktívneho uhlíka pri určovaní veku v geochronológii. Aké sú teda konkrétne pochybnosti o tejto metóde?

19.9.2017 v 21:13 | Karma článku: 3.12 | Přečteno: 109 |

Marián Kapolka

Polemiky o evolúcii. – 2. Geochronológia a metóda rádioaktívneho uhlíka

Geochronológia - stratigrafia a rádiometrické metódy sú jedným z pilierov evolucionizmu. Aké sú ich predpoklady, problémy a obmedzenia? Aké sú konkrétne pochybnosti o metóde rádioaktívneho uhlíka C-14.

19.9.2017 v 19:43 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 55 |

Marián Kapolka

Polemiky o evolúcii.- 1. Vedci sú veľmi skeptickí

Hlavné body polemiky svetonázorov. O čom sa diskutuje? Sú nejaké závery z polemík? Články z novej série nájdete v rubrike: Polemiky o evolúcii.

19.9.2017 v 17:12 | Karma článku: 6.83 | Přečteno: 128 |

Jan Fikáček

Vidíme hvězdy v minulosti, nebo v současnosti?

Jedno oblíbené klišé populárních astronomických a fyzikálních pořadů je, že hvězdy vidíme v minulosti, tedy zpožděně o dobu, po kterou letí paprsky od hvězd k nám. Jenže i samotný Einstein zmínil i jinou možnost.

19.9.2017 v 9:05 | Karma článku: 16.53 | Přečteno: 720 | Diskuse

Zdenek Slanina

Erwin Schrödinger: Rakouská štvanice 1938 - na prostopášníka co neodpřísáhl věrnost Vůdci

Rok 1938 dal Schrödingerovým bohabojným spoluobčanům do ruky hůl na toho bezvěrce, co porušuje posvátná přikázání. Schrödinger byl z university vyhozen ministerským výměrem z 26.8.1938 s poučením, že proti výměru není odvolání.

19.9.2017 v 3:33 | Karma článku: 15.30 | Přečteno: 482 |
Počet článků 11 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 1695

Optimista s notnou dávkou kuráže, ale i pochopením pohnutek k tomu, proč se mnou nesouhlasit ! ...nezajímají mne formální představy o tom, jak správně debatovat . Falešné závěry, Occamovu břitva a ani kejkle Jamese Randiho , nepovažuji za záštitu objektivity. Ale kvituji obsah toho, co mi kdo sdělí a především preferuji slušný přístup, k tomu co sděluji já ....Pokud budete šermovat s břemenem důkazu a klasifikací neformálních falešných závěrů , nejsem povinný a také fundovaný k tomu, abych musel své vyjadřovací schopnosti a znalosti tomuto podřizovat či z těchto atributů skeptiků a ateistů vycházet. Nesdílím jejich představu o světě a duši a už vůbec ne o vědě ! Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.